Zobrazených je 10 z 119 autopožičovní

Počet:
Usporiadanie:
Zoradenie:

Prenájom automobilov. Autopožičovňa sa zaoberá prenájom áut na profesionálnej po celom Slovensku a v zahraničií.

Autopožičovňa Bratislava|AB-WICKAM už od roku 2001 úspešne poskytuje prenájom aut a služby operatívneho leasingu (dlhodobý prenájom automobilov). Okrem kvalitnej starostlivosti o vozový park Vám ponúkame komplexné služby prispôsobené potrebám…

Autopožičovňa – zapožičanie vozidla, zapožičanie vozidla so šoférom. Preprava osôb a tovaru, uskladnenie vozidla.

Prenájom osobných motorových vozidiel značky Škoda,strešných boxov, nosičov,ako i detskych autosedačiek.

Prenájom osobných motorových vozidiel značky Škoda,strešných boxov, nosičov,ako i detskych autosedačiek.

Autopožičovňa, Autozáložňa motorových vozidiel bez limitu km, už od 550,-Sk na deň! Vozidlo Vám na požiadanie pristavíme.

Požičiavame dva druhy automobilov :- ekonomická trieda (napr. škoda fabia) ceny od 20,-€/deň a strednú triedu (napr. škoda octavia, superb) ceny od 30,-€/deň. Pri dlhodobom prenájme dávame možnosť výberu automobilu.

Autopožičovňa SIXT je jedna z popredných svetových autopožičovní a rozšírenie prvotriednych služieb požičovňe je, že zákazníci očakávajú internet, kde si môžu prenajať auto, SUV, minivan, športové auto, van či akýkoľvek druh automobilu, z pohodlia…

Nemecká nadregionálna spoločnosť ponúka prenájom a opretívny leasing osobných a úžitkových vozidiel od 17 €/ deň bez limitu km. Krátkodobý a dlhodobý prenájom osobných a úžitkových vozidiel v Bratislave a Košiciach.